Quinoa 1kg Sante
Wystaw opinię o produkcie
Quinoa - komosa ryżowa jest powszechnie ceniona ze względu na swoje unikalne właściwości:
- jest źródłem białka
- zawiera żelazo, magnez, potas, cynk, fosfor
- jest źródłem witamin z grupy B: kwasu foliowego, witamin B1 i B2;
- jest źródłem błonnika pokarmowego
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 462994
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Quinoa - komosa ryżowa jest powszechnie ceniona ze względu na swoje unikalne właściwości:
- jest źródłem białka
- zawiera żelazo, magnez, potas, cynk, fosfor
- jest źródłem witamin z grupy B: kwasu foliowego, witamin B1 i B2;
- jest źródłem błonnika pokarmowego
Parametry produktu
| Zawartość netto | 1 kg |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Dla diabetyków | Tak |
| Składniki | Quinoa ziarno |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Peru |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Źródło białka | 1 |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: SANTE sp. z o. o. (dawniej SANTE A.Kowalski Sp. J.) Ulica i numer: Jagiellońska 55A Kod pocztowy i miasto: 03-301 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 353 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1489 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,1 g |
| Cukry | 4,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 57 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: