Quality Food woda kokosowa z guaraną i witaminą c 320 ml X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 657914_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Jedyna taka woda kokosowa, która ugasi Twoje pragnienie i doda Ci energii na cały dzień. Woda kokosowa z kofeiną to znakomita alternatywa dla napoi izotonicznych oraz energetycznych. W przeciwieństwie do kawy nie barwi zębów oraz posiada łagodny smak. Jest niskokaloryczna, zawiera mało cukru oraz posiada prosty, naturalny skład. Idealnie sprawdzi się dla osób aktywnych fizycznie i umysłowo, które potrzebują pobudzenia ciała lub umysłu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowana |
|---|---|
| Pojemność | 320 ml |
| Typ | Smakowa |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Metalowa puszka do 1 l |
| Skład dodatkowy | Składniki: woda kokosowa 99,8 %, ekstrakt z guarany 0,15 %, regulator kwasowości: kwas askorbinowy, zawiera 32 mg kofeiny na 100 ml, witamina c - 24 mg (30 %)* |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wietnam |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne zgodnie z ustawowym systemem kaucyjnym | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: de care group sp. z o.o. i wspólnicy sp. k. ulica i numer: pieńków 147a kod pocztowy i miasto: 05-152 czosnów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 147 op. zb. (DU) |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 280 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, Chronić przed światłem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 20 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 85 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 5 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 24 mg/100ml |
|---|---|
| Witamina C (%RWS) | 30 %RWS |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: