Quality Food tapioka perły duże 300g
Wystaw opinię o produkcie
Perły tapioki to kulki wytwarzane z bulwy manioku, warzywa popularnego w Azji i Ameryce. Duże perły są większe niż tapioki używane w zupach lub innych potrawach. Smak pereł tapioki jest neutralny, są miękkie na zewnątrz, a jednocześnie sprężyste w środku, a ich cechą charakterystyczną jest wysoka absorbcja smaku. Po dodaniu ich do napojów, perły tapioki wchłaniają ich smaki, dzięki czemu dostarczają im nie tylko warstw smakowych, ale także wizualnych. Co ważne, tapioka jest lekkostrawna, nie zawiera glutenu, jest odpowiednia dla wegan i wegetarian.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 521568
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Perły tapioki to kulki wytwarzane z bulwy manioku, warzywa popularnego w Azji i Ameryce. Duże perły są większe niż tapioki używane w zupach lub innych potrawach. Smak pereł tapioki jest neutralny, są miękkie na zewnątrz, a jednocześnie sprężyste w środku, a ich cechą charakterystyczną jest wysoka absorbcja smaku. Po dodaniu ich do napojów, perły tapioki wchłaniają ich smaki, dzięki czemu dostarczają im nie tylko warstw smakowych, ale także wizualnych. Co ważne, tapioka jest lekkostrawna, nie zawiera glutenu, jest odpowiednia dla wegan i wegetarian.
Parametry produktu
| Składniki | Skrobia z manioku (tapioka) 90%, woda |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajlandia |
| Zawartość netto | 300 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: de care group sp. z o.o. i wspólnicy sp. k. ulica i numer: pieńków 147a kod pocztowy i miasto: 05-152 czosnów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, chronić przed światłem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 348 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1479 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 87 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: