Quality Food Tapioka Perły 370g
Wystaw opinię o produkcie
Perły tapioki to drobne kuleczki wytwarzane z bulwy manioku, warzywa popularnego w Azji i Ameryce. Tapioka jest lekkostrawna, nie zawiera glutenu, jest odpowiednia dla wegan i wegetarian.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 921123
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Perły tapioki to drobne kuleczki wytwarzane z bulwy manioku, warzywa popularnego w Azji i Ameryce. Tapioka jest lekkostrawna, nie zawiera glutenu, jest odpowiednia dla wegan i wegetarian.
Parametry produktu
| Składniki | skrobia z manioku (tapioka) 90%, woda. |
|---|---|
| Dla diabetyków | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajlandia |
| Zawartość netto | 370 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. Ulica i numer: Pieńków 147a Kod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Tapiokę przełóż do pucharków i polej pulpą mango. Udekoruj listkami świeżej mięty |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. Wodę wlej do garnka i zagotuj. Dodaj tapiokę i gotuj na małym ogniu przez 20 minut często mieszając. Pod koniec gotowania dodaj krem kokosowy i wymieszaj. Odstaw do wystudzenia. |
| Sposób obróbki produktu | Do gotowania |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 354 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1503 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 3,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 88 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | obliczenia |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: