Putka Och i Ach Tost Pszenny 500 g
Wystaw opinię o produkcie
Chleb pszenny tostowy o masie 500 g. Idealny do tostów i kanapek. Pasteryzowany
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 888694
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Typ | Tostowy |
| Składniki | mąka PSZENNA, woda, olej rzepakowy, drożdże, cukier, sól, ocet |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PUTKA Sp. z o.o.Ulica i numer: Sadowa 36Kod pocztowy i miasto: 05-850 Jawczyce PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: