Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8053323641247
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
100% pomidorów z Toskanii, bez dodatku soli. Pomidory dojrzewające w słońcu są starannie przygotowywane, ręcznie posortowane, przetworzone w nowoczesnych maszynach w ciągu kilku godzin. Służy to autentyczności aby zachować aromat świeżo zebranych pomidorów o intensywnym smaku.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.
Składniki
pomidory* 100% *Pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 114/27 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 4 g |
| Cukry | 3.5 g |
| Błonnik | 2.5 g |
| Białko | 1.1 g |
| Sól | 0.05 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: