Pucharek do lodów TORD 2szt Trend Glass
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 162320
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Komplet dwóch pucharków do lodów 415ml Trend Glass
Parametry produktu
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Kolor | Przezroczysty |
| Kształt | Wielokątny |
| Liczba sztuk w komplecie | 2 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Pojemność | 415 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dajar sp. z o. o. ulica i numer: połtawska 6 kod pocztowy i miasto: 75-072 koszalin pl |
| Rodzaj produktu | Pucharki |
| Wymiary (SxWxG) | 11 x 11 x 11 cm |
| Zawartość zestawu | Pucharek do lodów 415ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: