Pucharek do lodów Cristal 350ML Florina
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 108604
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pucharek do lodów o pojemności 350ML. Wykonany z szkła sodowo-wapiennego. Nadaje się do mycia w zmywarce.
Parametry produktu
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Kolor | Przezroczysty |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Pojemność | 350 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: florentyna sp. z o.o. ulica i numer: korzkwy 31 kod pocztowy i miasto: 63-300 pleszew pl |
| Rodzaj produktu | Pucharki |
| Wymiary (SxWxG) | 12 x 10,5 x 12 cm |
| Zawartość zestawu | Pucharek |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: