Przyprawa kebab-gyros 30g Prymat X25
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 617797_wielopak_25
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pośród najpopularniejszych potraw tureckich szczególną popularność poza granicami samej Turcji zyskał sobie kebab - baranina grillowana z pomidorami i papryka. Odpowiada on greckiemu gyrosowi. Przyrządza się go w osobliwy sposób - na pionowym rożnie, nad otwartym ogniem grilluje się sztuki baraniego mięsa, a następnie ścina zewnętrzną, opieczoną warstwę mięsa.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do mięs, |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 30 g |
| Składniki | sól, papryka słodka, czosnek, cukier, nasiona kolendry, gorczyca biała, majeranek, rozmaryn, owoc jałowca, cebula (1,7%), chili, kurkuma, ziele angielskie, goździk, bazylia, cząber, pieprz czarny, natka pietruszki |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 380 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 220 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 917 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,4 g |
| Zawartość soli | 36,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,1 g |
| Cukry | 12 g |
| Zawartość węglowodanów | 23 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: