Przyprawa do zup i potraw w płynie bez dodatku glutaminianu monosodowego 215g Kucharek
Wystaw opinię o produkcie
Wystarczy kilka kropli przyprawy bez dodatku glutaminianu sodu Kucharek, w której starannie skomponowana mieszanka warzyw i przypraw sprawi, że efekt Twojego dania będzie niepowtarzalny. Nowa receptura przyprawy bez dodatku glutaminianu sodu Kucharek pozwoli podkreślić w daniach to, co najważniejsze - smak, który zostanie w pamięci na długo.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 770733
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wystarczy kilka kropli przyprawy bez dodatku glutaminianu sodu Kucharek, w której starannie skomponowana mieszanka warzyw i przypraw sprawi, że efekt Twojego dania będzie niepowtarzalny. Nowa receptura przyprawy bez dodatku glutaminianu sodu Kucharek pozwoli podkreślić w daniach to, co najważniejsze - smak, który zostanie w pamięci na długo.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do zup, sosów, mięs a także dań jarskich. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Zawartość netto | 215 g |
| Składniki | woda, sól, cukier, ocet spirytusowy, ekstrakt lubczyku , ekstrakt drożdżowy , aromaty. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 152 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 23 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 97 kJ |
| Wielkość porcji | 5 g |
| Zawartość białek | 0,6 g |
| Zawartość soli | 22 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 5 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: