Przyprawa do ziemniaków i frytek 25g Prymat X25
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 736927_wielopak_25
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Dla wzbogacenia walorów smakowych ziemniaków oraz frytek Prymat przygotował specjalną kompozycję oryginalnych ziół, przypraw i suszonych warzyw, która nadaje przygotowywanym z nich potrawom oryginalny smak i aromat. W skład mieszanki wchodzą najwyższej jakości składniki takie jak między innymi: kolendra, czosnek, kminek, papryka słodka, nasiona kopru, cząber, majeranek, chili, pieprz czarny oraz czosnek.
Przyprawa urozmaici smak ziemniaków gotowanych, pieczonych, smażonych i frytek, a także wszelkich potraw ziemniaczanych, na przykład zapiekanek, placków i zup. Doskonale nadaje się do przyprawienia farszu do ruskich pierogów.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do ziemniaków |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 25 g |
| Składniki | sól, czosnek (13,5%), nasiona kolendry (10%), papryka słodka, cebula, kminek, majeranek (3%), liście kopru, cząber, nasiona kopru, pieprz czarny, chili |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 380 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 181 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 756 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,4 g |
| Zawartość soli | 43,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,6 g |
| Cukry | 6,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 19 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: