Przyprawa do kurczaka 1kg Prymat Gastroline X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 4133_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Przyprawa do kurczaka Prymat nadaje potrawom z drobiu wyśmienity smak i aromat. Znakomicie przyprawia zwłaszcza kurczaka z rożna i grilla, ponieważ delikatny drób jest wręcz stworzony do grillowania. W skład mieszanki Prymatu wchodzą m.in.: papryka słodka, chili, czosnek, imbir, kurkuma, majeranek, kolendra, kmin rzymski, goździk i gorczyca biała.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | do przyprawiania mięsa drobiowego przed pieczeniem, duszeniem lub z rożna. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Składniki | Sól, papryka słodka, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; czosnek, cukier, majeranek, kolendra, kurkuma, imbir chili, kmin rzymski, gorczyca biała, kminek, goździki. Produkt może zawierać: gluten, jaja, soję, mleko (łącznie z laktozą), seler, sezam i łubin, które są używane w zakładzie. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Tak |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 200 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 840 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 49,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,1 g |
| Cukry | 7,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 25 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: