Przyprawa do Kurczaka ARROD 20g
Wystaw opinię o produkcie
Mieszanka przypraw ziołowych i korzennych nadaje specyficzny smak i aromat potrawom z zastosowaną przyprawą do kurczaka. Może być używana do nacierania mięsa przed pieczeniem lub duszeniem, w trakcie pieczenia lub do sporządzenia sosów.
Zastosowanie: porcje kurczaka posypać przyprawą lekko przygniatając. Kłaść na rozgrzany tłuszcz i piec na złoty kolor.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 210620
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Mieszanka przypraw ziołowych i korzennych nadaje specyficzny smak i aromat potrawom z zastosowaną przyprawą do kurczaka. Może być używana do nacierania mięsa przed pieczeniem lub duszeniem, w trakcie pieczenia lub do sporządzenia sosów.
Zastosowanie: porcje kurczaka posypać przyprawą lekko przygniatając. Kłaść na rozgrzany tłuszcz i piec na złoty kolor.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do drobiu;Do kurczaka |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Dla diabetyków | Tak |
| Zawartość netto | 20 g |
| Składniki | przyprawy (papryka słodka, kurkuma, kolendra, imbir, pieprz czarny, chili, kozieradka, cynamon, koper włoski, gałka muszkatołowa, kmin rzymski), sól, maltodekstryna z ziemniaków, warzywa suszone (cebula, czosnek), substancja wzmacniająca smak i zapach: glutaminian sodu |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CYKORIA SA Ulica i numer: Wierzchosławice 15 Kod pocztowy i miasto: 88-140 Gniewkowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 300 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 20 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: