Przyprawa Grill ziołowy 80g Prymat (promocja)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: OUTLET448682_21-04
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Mieszanka Grill przyprawa ziołowa Prymat nadaje potrawom ziołowy smak i aromat dzięki bogatemu wachlarzowi przypraw takich jak: oregano, bazylia, majeranek, rozmaryn, tymianek, cząber i wiele innych.
Wyjątkowa kompozycja jest idealnym dodatkiem do warzyw z grilla, szaszłyków, ryb oraz owoców morza.
Stworzona z niej marynata znakomicie podkreśli smak mięs: drobiu, polędwiczek wieprzowych, szynki, cielęciny czy baraniny dodając im intensywnego aromatu świeżych ziół.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | Mięso grillowane, warzywa grillowane |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 80 g |
| Składniki | Sól, zioła (24%): oregano, bazylia, majeranek, rozmaryn, tymianek, cząber; cebula, gorczyca biały, cukier, owoc kolendry, pieprz czarny, kminek, czosnek, ziele angielskie, olej rzepakowy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: prymat sp. z o.o ulica i numer: chlebowa 14 kod pocztowy i miasto: 44-337 jastrzębie - zdrój pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 225 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 938 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,8 g |
| Zawartość soli | 34,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,8 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 25 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: