Przekąska jabłko truskawka 40 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4820219347491
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Bezglutenowe przekąski Bob Snail to 100% owoców - 100% naturalnej energii i słodyczy, bez dodatku cukru, barwników i konserwantów.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym miejscu. chronić przed światłem
Składniki
Jabłko 80%, truskawka 20%
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1181 kJ/280kcal |
| Tłuszcz | 2.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.3 g |
| Węglowodany | 56 g |
| Cukry | 51 g |
| Błonnik | 13 g |
| Białko | 2.5 g |
| Sól | 0.04 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: