Przekąska jabłko czarna porzeczka 20g (promocja)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: OUTLETEkowital4820219347873_22-04
Opis produktu
Opinie o produkcie
Zestaw przekąsek Bob Snail to 100% owoców - 100% naturalnej energii i słodyczy, bez dodatku cukru, barwnikowi konserwantów.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu bez ekspozycji na słońce
Składniki
jabłko 80 %, czarna porzeczka 20 %
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1234/293 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.3 g |
| Węglowodany | 56 g |
| Cukry | 52 g |
| Błonnik | 20 g |
| Białko | 3 g |
| Sól | 0.04 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: