Provolone Valpadana DOP Dolce 200g X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 142101-N_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Oryginalny włoski ser półtwardy typu pasta filata. Polecany do tarcia, pieczenia na ruszcie, podawania na desce serów. Doskonały do dań zapiekanych. Ser Provolone Dolce produkowany jest w północnych Włoszech, z mleka krowiego, pasteryzowanego. Poddawany jest podobnym procesom jak ser mozzarella. Zawiera 44% tłuszczu.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Ser kanapkowy (półtwardy) |
| Typ sera | Włoski |
| Forma | Paczkowany |
| Smak | Łagodny, |
| Składniki | mleko krowie pasteryzowane, sól, podpuszczka zwierzęca. Bez konserwantów. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| ChNP - Chroniona Nazwa Pochodzenia | 1 |
| ChNP - Data ważności certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | 2022-12-31 |
| ChNP - Numer certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | D.M.N 37911 del 11/05/2017 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PPH TEMAR SP. z o.o. Sp.k. Ulica i numer: Tartaczna 34 Kod pocztowy i miasto: 40-749 Katowice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 234 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 338 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1404 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 25,1 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26,4 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: