Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5906395147113
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
BIO VEGE PROTEIN MIX składa się z organicznych: białka konopnego, izolatu białka z grochu oraz izolatu proteiny z ryżu. Uprawiane są one przez naszych dostawców w nieskażonym środowisku wiejskim, zapewniając w ten sposób kontrolę warunków wzrostu oraz gwarantując , że są one wolne od zanieczyszczeń. Produkt jest polecany osobom, które intensywnie ćwiczą oraz pracują nad budową mięśni. Produkt przeznaczony dla każdej aktywnej osoby,w tym dla wegan, wegetarian oraz osób uczulonych na laktozę.
Składniki
Ekologiczny izolat białka z grochu, ekologiczne białko konopne, ekologiczny izolat proteiny z ryżu
Możliwe alergeny
GLUTEN,ORZECHY,SOJA
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Tłuszcz | 8.6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.6 g |
| Węglowodany | 6 g |
| Cukry | 0.3 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 70 g |
| Sól | 0.75 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: