Prospona Marmolada wieloowocowa twarda 1,15 kg
Wystaw opinię o produkcie
To produkty otrzymane w procesie gotowania owoców oraz przecierów owocowych
poprzez odparowywanie wody, doskonałe do nadziewania i dekorowania: ciast
francuskich, półfrancuskich, kruchych, biszkoptowych, biszkoptowo-tłuszczowych,
drożdżowych, jagodzianek; do przekładania pierników, ciast i ciasteczek.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 703626
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
To produkty otrzymane w procesie gotowania owoców oraz przecierów owocowych
poprzez odparowywanie wody, doskonałe do nadziewania i dekorowania: ciast
francuskich, półfrancuskich, kruchych, biszkoptowych, biszkoptowo-tłuszczowych,
drożdżowych, jagodzianek; do przekładania pierników, ciast i ciasteczek.
Parametry produktu
| Składniki | przecier owocowy, cukier, substancja żelująca - pektyny, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, aromat, koncentrat soku z czarnej marchwi |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1,15 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 1,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PROSPONA Sp. z o.o. Ulica i numer: Węgierska 11 Kod pocztowy i miasto: 33-300 Nowy Sącz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po otwarciu przechowywać w lodówce do 2 dni |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 30 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 30 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 251 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 126 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1063 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 532 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 59 g |
| Zawartość węglowodanów | 60 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: