Prospona Czarne porzeczki do ciast i deserów 720g
Wystaw opinię o produkcie
Są to całe owoce w zalewie kompotowej. Proces pasteryzacji, któremu są
poddawane, przedłuża trwałość owoców, jednocześnie zachowując ich smak i wygląd. Zapiekane wewnątrz i na zewnątrz, nie tracą swoich właściwości i nie powodują zamakania ciasta. Produkt jest alternatywą dla owoców świeżych i mrożonych; świetne nadaje się na ciasta owocowe: drożdżowe i biszkoptowo- tłuszczowe; stosowany również jako dodatek do tortów, deserów, mas cukierniczych, musów; baza do napojów, kompotów i galaretek owocowych; nadzienie do pierogów, naleśników, klusek i innych potraw gastronomicznych.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 186556
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Są to całe owoce w zalewie kompotowej. Proces pasteryzacji, któremu są
poddawane, przedłuża trwałość owoców, jednocześnie zachowując ich smak i wygląd. Zapiekane wewnątrz i na zewnątrz, nie tracą swoich właściwości i nie powodują zamakania ciasta. Produkt jest alternatywą dla owoców świeżych i mrożonych; świetne nadaje się na ciasta owocowe: drożdżowe i biszkoptowo- tłuszczowe; stosowany również jako dodatek do tortów, deserów, mas cukierniczych, musów; baza do napojów, kompotów i galaretek owocowych; nadzienie do pierogów, naleśników, klusek i innych potraw gastronomicznych.
Parametry produktu
| Skład podstawowy | Porzeczki czarne |
|---|---|
| Zawartość netto | 720 g |
| Składniki | Czarne porzeczki, woda, cukier |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 320 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: prospona sp. z o.o. ulica i numer: węgierska 11 kod pocztowy i miasto: 33-300 nowy sącz pl |
| Krótki opis marketingowy | Czarna porzeczka do ciast i deserów |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych do 2 dni |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 90 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 380 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,8 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 19 g |
| Zawartość węglowodanów | 19 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: