Prosciutto di parma DOP 70 g Galbani X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 816395-N_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Smak | Wieprzowina |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 70 g |
| Składniki | mięso wieprzowe, sól |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: al. jerozolimskie 180 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Prosciutto Parma DOP - szynka wieprzowa, surowa, dojrzewająca |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: