'Prohibited Wine Red Blend Chile Czerwone Wytrawne 750 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 857046_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Cabernet Sauvignon, Syrah |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Czerwone mięso, Dania pikantne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chile |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 15 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,39 kg |
| Region pochodzenia | Maule Valley |
| Temperatura serwowania | 16 - 18 °C |
| Inne oznakowanie etykiet | nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TiM S.A.Ulica i numer: T.Regera 111Kod pocztowy i miasto: 43-382 Bielsko-Biała PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: