Profi Pasztet z Pomidorami Drobiowy Wieprzowy Pomidorowy do Smarowania 131g X15
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 573760_wielopak_15
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pasztet, którego smak urozmaiciliśmy dodając do niego pomidory. Jest delikatny, aksamitny w smaku i ma apetyczny kolor. Pasztet dostępny jest w trzech pojemnościach: 50 g, 131 g oraz 250 g.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 131 g |
|---|---|
| Składniki | woda, tłuszcz wieprzowy, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 13%, wątroba z kurcząt 11%, wątroba wieprzowa 5%, koncentrat pomidorowy 5%, kasza manna z pszenicy, serca z kurcząt 3%, jaja, białko sojowe, sól, skrobia modyfikowana, cebula, papryka, przyprawy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Profi S.A. Ulica i numer: Kolejowa 3 Kod pocztowy i miasto: 63-520 Grabów nad Prosną PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 260 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 210,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 871,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,3 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: