Profi Pasztet dworski z kaczką 130 g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 837787_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wyśmienity specjał o wyrazistym smaku osiągniętym dzięki połączeniu mięsa z kaczki i najlepszej gatunkowo wieprzowiny.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 130 g |
|---|---|
| Składniki | mięso wieprzowe 53%, wątroba z kurcząt 18%, mięso z kaczki 10%, jaja, tłuszcz wieprzowy, cebula, sól, czosnek, przyprawy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-014-004 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Profi S.A. Ulica i numer: Kolejowa 3 Kod pocztowy i miasto: 63-520 Grabów nad Prosną PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 290 op. zb. (DU) |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 292,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1211,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: