Pringles Ketchup 165g
Wystaw opinię o produkcie
Chipsy ziemniaczane o smaku ketchupowym
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 779295
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Typ | Chipsy |
|---|---|
| Smak | Ketchup |
| Zawartość netto | 165 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Rozdrobnione płatki ziemniaczane, olej słonecznikowy, mąka pszenna, mąka kukurydziana, mąka ryżowa, mieszanka przyprawowa ketchupowa(cukier, maltodekstryna, regulatory kwasowości {dioctan sodu, kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, kwas octowy} permeat serwatki w proszku {mleko}, sól, wzmacniacze smaku {glutaminian monosodowy, 5’-rybonukleotydy disodowe}, przyprawy {cebula, czosnek},aromaty, drożdże w proszku, pomidory w proszku, chlorek potasu, barwnik {ekstrakt papryki}), maltodekstryna, emulgator (e471), sól, barwnik (annato norbiksyna). |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: patrycja świątek ulica i numer: chorzowska 150 kod pocztowy i miasto: 40-101 katowice pl |
| Krótki opis marketingowy | Chipsy ziemniaczane o smaku ketchupowym |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 912 szt. |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 315 dni (dzień) |
| Frakcja materiałowa | Drewno |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: