Primo Gusto Makaron Tagliatelle 500g X7
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 294387_wielopak_7
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Jest to klasyczny włoski makaron w formie długiej, szerokiej (8 mm) wstążki. Początkowo był traktowany jako produkt ekskluzywny, dostępny dla nielicznych, teraz cieszy się wielką popularnością na całym świecie.
Płaskie, szorstkie i porowate wstążki dobrze pasują do ciężkich, gęstych, mięsnych sosów, ale smakują także z kremowymi sosami (np. carbonara), czy z owocami morza. W wersji alla Bolognese są wspaniałą wizytówką regionu Emilia Romagnia, skąd pochodzi zarówno tagliatelle, jak i sos boloński.
Parametry produktu
| Typ | Bezjajeczny, Z semoliny (durum) |
|---|---|
| Rodzaj | Tagliatelle |
| Zawartość netto | 500 g |
| Składniki | Semolina z pszenicy durum, woda. Może zawierać śladowe ilości jaj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Atlanta A.M. Sp z o.o. Ulica i numer: Annopol 4A Kod pocztowy i miasto: 03-236 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 360 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1525 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 3,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 73 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: