Primefrost Bio Małże-Omułek chilijski mięso gotowane, oczyszczone, glazurowane, rozmiar: 100-200szt./kg, produkt głęboko mrożony, 360 g/400 g
Wystaw opinię o produkcie
Ekologiczne mięso z małży gotowane - omułek chilijski , głęboko mrożone i glazurowane. Mięso o nerkowatym, regularnym kształcie, zunifikowanym rozmiarze, 100-200 szt./kg.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 966025
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Składniki | EKOLOGICZNY MAŁŻ - OMUŁEK (MIĘCZAKI) chilijski (Mytilus chilensis) 100%. |
|---|---|
| Metoda produkcji | Złowione w hodowli |
| Glazura | 10 % |
| Stopień obrania | Bez skorupy, tylko mięso |
| Stopień rozdrobnienia | Bez muszli |
| Obróbka termiczna | gotowana-mrożona |
| Typ | Paczkowany |
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Chile |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: primefrost sp. z o.o. ulica i numer: czyżyków 8 kod pocztowy i miasto: 80-680 gdańsk pl |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Mytilus chilensis |
| Masa netto (bez glazury) | 360 g |
| Nazwa wód (rzeka, jezioro itd.), w którym produkt został złowiony | Chile |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chile |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 250 dni (dzień) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: