Primavera Woda Źródlana gazowana pet 1l
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5903978396333
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 417391
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Polska woda
pozyskiwana z głębokości 473 m
Primavera woda źródlana o niskiej zawartości sodu, wydobywana z doskonale zabezpieczonych i izolowanych pokładów, powstałych w epoce dolnej kredy, znajdujących się na terenach leśnych w pobliżu parku krajobrazowego.
Zgodnie z oceną Instytutu Naukowo-Badawczego Państwowego Zakładu Higieny, woda z ujęć należących do Polskiej Wody Sp. z o.o. odznacza się pierwotną czystością pod względem mikrobiologicznym i chemicznym oraz charakteryzuje się bardzo niską zawartością sodu (1,6 mg/dm3).
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowana |
|---|---|
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Typ | Źródlana |
| Skład dodatkowy | Wapniowy (ca2+) 48,10 magnezowy (mg2+) 6,68 sodowy (na+) 2,10 potasowy (k+) 1,20 wodorowęglanowy (hco3-) 166,30 siarczanowy (so42-) 10,29 chlorkowy (cl-) 5,60 fluorkowy (f-) 0,06 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,03 kg |
| Nazwa otworu lub zespołu otworów tworzących ujęcie oraz ich miejsce ze wskazaniem miejsca lub miejscowości | PRIMAVERA w Aleksandrii |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Polska Woda Sp. z o.o Ulica i numer: Aleksandria 1A Kod pocztowy i miasto: 95-035 Ozorków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: