Prima Finezja Kawa mielona 500 g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 434744_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kawa mielona Prima Finezja to jedna z najchętniej kupowanych kaw mielonych w Polsce. Swoją popularność zawdzięcza harmonijnemu smakowi i niepowtarzalnemu aromatowi starannie prażonych ziaren. Marka Prima wierzy w bliskość i serdeczne, codzienne relacje. A nic tak nie zbliża jak przyjemny aromat świeżo parzonej kawy i drobne, ciepłe gesty, które sprawiają, że na co dzień jest nam ze sobą dobrze. Prima. Moc drobnych gestów.
Parametry produktu
| Rodzaj | Mielona |
|---|---|
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | kawa mielona |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jacobs douwe egberts ulica i numer: taśmowa 7 kod pocztowy i miasto: 02-677 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 5 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 160 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 667 kJ |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: