Preparat czyszczący DE'LONGHI eco multiclean DLSC550 250ml
Wystaw opinię o produkcie
ECO MULTICLEAN jest specjalistycznym środkiem czyszczącym układ spieniania mleka – usuwa zaschnięte pozostałości po mleku oraz przykre zapachy.
Jest doskonałym preparatem do wszystkich rodzajów systemów mlecznych – zarówno automatycznych, jak i manualnych.
Ma działanie odkażające i antybakteryjne. Czyści skutecznie i dogłębnie, jednocześnie nie jest szkodliwy dla delikatnych powierzchni.
Może być również stosowany do zewnętrznej pielęgnacji ekspresu, ponieważ z powodzeniem usuwa plamy z kawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 140585
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Akcesoria do ekspresów do kawy |
|---|---|
| Waga jednostkowa brutto | 0,33 kg |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | Działania drażniąco na oczy zagrożenie dla życia |
| Zagrożenie | Tak |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,06 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: De'Longhi Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Puławska 303Kod pocztowy i miasto: 02-785 Warszawa PL |
| Wymiary (SxWxG) | 55 x 201 x 55 mm |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Pojemność | 250 ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: