Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 417206_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Precelki Salinis to pyszna, chrupiąca przekąska dla osób na diecie bezgultenowej.
Parametry produktu
| Typ | Precelki |
|---|---|
| Smak | Słony |
| Zawartość netto | 60 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | skrobia kukurydziana , olej palmowy , skrobia ziemniaczana , sól morska , syrop z cukru inwertowanego , suche drożdże , stabilizator: E-466 E-466 ; emulgator: lecytyna sojowa ; substancje spulchniające: wodorowęglan sodu, difosforan disodowy . |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | CUK‐G‐039 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kuchnie Świata S.A. Ulica i numer: Gdańska 34 Kod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 482 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2022 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 72 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: