Pościel z kory 160x200cm Flora Biały
Wystaw opinię o produkcie
Pościel z kory, dzięki specyficznej gofrowanej strukturze materiału, nie gniecie się w praniu. Materiał jest przyjemny w dotyku i nie podrażnia skóry, gwarantując komfort snu i odpoczynku. W skład kompletu wchodzi poszwa zamykana na zamek błyskawiczny oraz dwie poszewki 70x80cm (tolerancja wymiaru +/-5%).
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 962881
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pościel z kory, dzięki specyficznej gofrowanej strukturze materiału, nie gniecie się w praniu. Materiał jest przyjemny w dotyku i nie podrażnia skóry, gwarantując komfort snu i odpoczynku. W skład kompletu wchodzi poszwa zamykana na zamek błyskawiczny oraz dwie poszewki 70x80cm (tolerancja wymiaru +/-5%).
Parametry produktu
| Kolor | Szary, Biały, Zielony |
|---|---|
| Materiał | 100% bawełna |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Textilo Group Sp.zo.o. Ulica i numer: Przepiórek 11 Kod pocztowy i miasto: 40-538 Katowice PL |
| Wymiary poduszki (SxD) | 70 - 80 cm |
| Wymiary kołdry (SxD) | 160 - 200 cm |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 40°C. Proces normalny. |
| Bielenie | Nie stosować bielenia/bez bielenia. |
| Suszenie | Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej. Temperatura normalna. |
| Prasowanie | Nie prasować. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Nie czyścić chemicznie. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Pakistan |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: