Pościel satyna dolce vita 220x200cm/2x70x80cm olive Florina
Wystaw opinię o produkcie
Zanurz się w jej pościeli i każdego dnia wstawaj niewiarygodnie wypoczęty. W proponowanym komplecie znajdziesz poszwę na pościel o wymiarach 220x200 cm oraz 2 poszewki na poduszki o wymiarach 70x80 cm. Dwustronny wzór pozwoli aranżować łóżko każdego dnia inaczej. Twoja sypialnia stanie się oazą spokoju, o jakiej marzysz.
Pościel jest uszyta z bawełny satynowej. Niezwykłe właściwości nadaje jej specjalna technika produkcji, podczas której uzyskuje połysk i idealną gładkość. Pościel jest wyjątkowo miękka i miła w dotyku. Świetnie odprowadza nadmiar wilgoci i pozwala skórze swobodnie oddychać. Dzięki temu śpisz spokojnie przez całą noc.
Proponowana pościel nie wymaga specjalnej metody prania. Trwała i wytrzymała posłuży przez lata. Nie przeciera się i nie rozciąga po praniu. Wszystkie poszwy wyposażono w zamek błyskawiczny, dzięki któremu w mgnieniu oka pościelisz łóżko. Komplet pościeli uzyskał certyfikat Oeko-Tex, co gwarantuje, że tkanina nie zawiera żadnych szkodliwych związków i barwników.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 79489
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Zanurz się w jej pościeli i każdego dnia wstawaj niewiarygodnie wypoczęty. W proponowanym komplecie znajdziesz poszwę na pościel o wymiarach 220x200 cm oraz 2 poszewki na poduszki o wymiarach 70x80 cm. Dwustronny wzór pozwoli aranżować łóżko każdego dnia inaczej. Twoja sypialnia stanie się oazą spokoju, o jakiej marzysz.
Pościel jest uszyta z bawełny satynowej. Niezwykłe właściwości nadaje jej specjalna technika produkcji, podczas której uzyskuje połysk i idealną gładkość. Pościel jest wyjątkowo miękka i miła w dotyku. Świetnie odprowadza nadmiar wilgoci i pozwala skórze swobodnie oddychać. Dzięki temu śpisz spokojnie przez całą noc.
Proponowana pościel nie wymaga specjalnej metody prania. Trwała i wytrzymała posłuży przez lata. Nie przeciera się i nie rozciąga po praniu. Wszystkie poszwy wyposażono w zamek błyskawiczny, dzięki któremu w mgnieniu oka pościelisz łóżko. Komplet pościeli uzyskał certyfikat Oeko-Tex, co gwarantuje, że tkanina nie zawiera żadnych szkodliwych związków i barwników.
Parametry produktu
| Kolor | Biały, Zielony |
|---|---|
| Materiał | 100% bawełna satynowa |
| Waga jednostkowa brutto | 1,56 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: florentyna sp. z o.o. ulica i numer: korzkwy 31 kod pocztowy i miasto: 63-300 pleszew pl |
| Wymiary poduszki (SxD) | 70 - 80 cm |
| Wymiary kołdry (SxD) | 220 - 200 cm |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 40°C. Proces normalny. |
| Bielenie | Nie stosować bielenia/bez bielenia. |
| Suszenie | Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej. Temperatura normalna., Suszenie na sznurze. |
| Prasowanie | Nie prasować. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Nie czyścić chemicznie. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Pakistan |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: