Porzeczkowy miodek 250 g Ogródek Dziadunia
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 857149
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Porzeczkowy miodek 250 g Ogródek Dziadunia
Parametry produktu
| Rodzaj | Miód |
|---|---|
| Składniki | Miód wielokwiatowy pszczeli nektarowy 98%, czarna porzeczka liofilizowana 2%, |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 250 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: premium foods group pro sp. z o.o. ulica i numer: traugutta 27 kod pocztowy i miasto: 42-110 popów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 220 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 25℃ |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 333 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1412 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 71 g |
| Zawartość węglowodanów | 82 g |
Inne informacje o zawartości
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Rozwarstwienie i zmiana barwy jest procesem i nie ma wpływu na właściwości. |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: