'Porta Cima Cabernet Sauvignon red dry 14% 750 ml
Wystaw opinię o produkcie
Znakomite czerwone wino pochodzące z Valle del Maipo w Chile. Posiada piękną, rubinową barwę, bogaty aromat czerwonych i czarnych owoców, przypraw oraz ciemnej czekolady i mięty. W ustach niezwykle eleganckie, o miękkich, jedwabistych taninach oraz zrównoważonym i długim finiszu z posmakiem czarnej porzeczki, cedru i wanilii. Swój charakter wino zawdzięcza leżakowaniu 20 miesięcy w beczkach z francuskiego dębu. Idealnie komponuje się z twardymi serami oraz pikantnymi potrawami z czerwonego mięsa. Temperatura serwowania: 17- 18° C.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 138479
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Cabernet Sauvignon |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Jagnięcina, Czerwone mięso |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chile |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 14 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Chile |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,75 kg |
| Region pochodzenia | Maipo |
| Temperatura serwowania | 16 - 18 °C |
| Winnica | DOS ANDES |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: platinum wines sp. z o.o. ulica i numer: wołodyjowskiego 70/1 70/1 kod pocztowy i miasto: 02-724 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Porta cima cabernet sauvignon |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 456 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 76 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: