Pomidory suszone płatki Polskie Pola CYKORIA 30g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 123117
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pomidory suszone płatki mają zastosowanie w bardzo wielu
potrawach i mogą być używane m.in. do sosów, gulaszów,
gołąbków, fasolki po bretońsku, dań warzywno-mięsnych, zup,
marynat, zapiekanek, pizzy oraz sałatek.
Doskonale komponują się z bazylią i czosnkiem.
Parametry produktu
| Składniki | Pomidory suszone płatki produkt może zawierać: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto), jaja, soję, mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) oraz seler i gorczycę. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 13 mies. |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Zawartość netto | 30 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cykoria sa ulica i numer: wierzchosławice 15 kod pocztowy i miasto: 88-140 gniewkowo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 270 op. zb. (DU) |
| Produkt naturalny | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: