Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 434078
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pomidory suszone płatki mają zastosowanie w bardzo wielu
potrawach i mogą być używane m.in. do sosów, gulaszów,
gołąbków, fasolki po bretońsku, dań warzywno-mięsnych, zup,
marynat, zapiekanek, pizzy oraz sałatek.
Doskonale komponują się z bazylią i czosnkiem.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy, Przyprawy jednorodne, Zioła suszone |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Suszone pomidory |
| Przeznaczenie | Do przyprawiania |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Dla diabetyków | Tak |
| Zawartość netto | 75 g |
| Składniki | Pomidory suszone płatki |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cykoria sa ulica i numer: wierzchosławice 15 kod pocztowy i miasto: 88-140 gniewkowo pl |
| Krótki opis marketingowy | Pomidory suszone płatki cykoria 75g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 75 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: