Pomidory suszone paski w oleju 1kg Helcom X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 412095_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pomidory suszone na słońcu, doskonałe do sałatek, sosów, makaronów
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Pomidory |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Składniki | Suszone pomidory, olej słonecznikowy, sól, ocet spirytusowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 950 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Turcja |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: greek trade sp. z o.o. ulica i numer: tadeusza śliwiaka 14 kod pocztowy i miasto: 30-797 kraków pl |
| Krótki opis marketingowy | Doskonałe do sałatek, sosów, makaronów |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 72 szt. |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 90 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Doskonały do sałatek, sosów, makaronów |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 175 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 732 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,3 g |
| Zawartość soli | 4,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,7 g |
| Cukry | 13 g |
| Zawartość węglowodanów | 20 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: