Polskie Młyny mąka Szymanowska uniwersalna typ 480 2kg
Wystaw opinię o produkcie
Idealna do ciast i babeczek, chleba i bułek, makaronów i klusek, pizzy, pierogów, naleśników.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 937204
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Idealna do ciast i babeczek, chleba i bułek, makaronów i klusek, pizzy, pierogów, naleśników.
Parametry produktu
| Rodzaj | Pszenna |
|---|---|
| Zawartość netto | 2 kg |
| Składniki | 100% mąka pszenna typ 480 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 2,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: polskie młyny ulica i numer: połczyńska 97a kod pocztowy i miasto: 01-303 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 66 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 15 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,01 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 89 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 350 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 439 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1484 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1861 kJ |
| Wielkość porcji | 125 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
| Cukry | 2,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 71 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: