Polędwica suszona plastry 100 g ZMB
Wystaw opinię o produkcie
Polędwica wieprzowa, suszona
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 315284
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Polędwica wieprzowa, suszona
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Kawałki |
| Składniki | mięso z polędwicy wieprzowej, sól morska, dekstroza, maltodekstryna, przyprawy (zawierają gorczycę), cukier, substancja konserwująca: azotyn sodu. 100g produktu wytworzone ze 125 g mięsa z polędwicy wieprzowej. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ZMB BIAŁYSTOK SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA Ulica i numer: POZIOMA 6 Kod pocztowy i miasto: 15-558 BIAŁYSTOK PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 206 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 862 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 5,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E250 Azotyn sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja konserwująca |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: