Polędwica łososiowa plastry 90 g Sokołów X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 430148-N_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Polędwica łososiowa plastry
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Surowe, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Składniki | polędwica wieprzowa (95%), sól, stabilizatory: trifosforany, białko wieprzowe (kolagenowe i hemoglobina), glukoza, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), substancja konserwująca: azotyn sodu |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 90 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Sokołów SA Ulica i numer: Aleja 550-lecia 1 Kod pocztowy i miasto: 08-300 Sokołów Podlaski PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 93 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 392 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 19 g |
| Zawartość soli | 3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,6 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,6 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: