Polanki 225 g JBB
Wystaw opinię o produkcie
Kiełbasa wieprzowa homogenizowana wędzona parzona. Produkt stałowagowy, waga netto opakowania zbiorczego 2,925 kg.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 621807
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa homogenizowana wędzona parzona. Produkt stałowagowy, waga netto opakowania zbiorczego 2,925 kg.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Homogenizowane |
| Składniki | mięso wieprzowe (80%), woda, sól, skrobia ziemniaczana, błonnik grochowy, aromat, regulatory kwasowości: cytryniany sodu, octany sodu; białko wieprzowe kolagenowe, przeciwutleniacz: askorbinian sodu; substancja konserwująca: azotyn sodu. Produkt może zawierać: SOJĘ, MLEKO, JAJA, SELER i GORCZYCĘ |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 225 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jbb bałdyga józef bałdyga ulica i numer: kościelna 25 kod pocztowy i miasto: 07-437 łyse pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 99 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt gotowy do spożycia. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 284 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1174 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Kiełbasa wieprzowa homogenizowana, peklowana, wędzona, parzona. batony bez osłonki o długości około 17 cm w odcinku prostym i średnicy około 20 mm. powierzchnia jasnobrązowa do brązowej, czysta, sucha, gładka. składniki mięsno- tłuszczowe homogenizowane. na przekroju wszystkie składniki równomiernie rozmieszczone, dopuszcza się pojedyńcze cząstki składników mięsnych drobno rozdrobnionych oraz pojedyncze otwory powietrza o średnicy do 5 mm. niedopuszczalne skupiska jednego ze składników, zacieki tłuszczu lub galarety. konsystencja ścisła, elastyczna, dobrze związana. barwa na powierzchni: jasnobrązowa do brązowej. na przekroju: masy mięsnej - jasnoróżowa do różowej, dopuszcza się barwę jasnokremową z odcieniem różowym. smak i zapach charakterystyczne dla kiełbasy homogenizowanej z mięsa wieprzowego peklowanego, wędzonego, parzonego, z wyczuwalnym dodatkiem użytych przypraw. |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: