Pokrywki z PP, "airpac", okrągłe, średnica 11,5 cm, 1 cm, przezroczyste, "REUSE", 25 szt.
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 96564
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pokrywki z PP, "airpac", okrągłe, średnica 11,5 cm, 1 cm, przezroczyste, "REUSE", 25 szt.
Parametry produktu
| Materiał wykonania | Polipropylen (PP) |
|---|---|
| Kolor | biały |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 25 szt. |
| Średnica | 11,5 cm |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: papstar polska ulica i numer: modrzewiowa 5 kod pocztowy i miasto: 64-320 buk / niepruszewo pl |
| Krótki opis marketingowy | Pokrywki z pp, "airpac", okrągłe, średnica 11,5 cm, 1 cm, przezroczyste, "reuse", 25 szt. |
| Wymiary (SxWxG) | 11,5 x 1 x 11,5 cm |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: