Pokrywka 24cm Zwieger
Wystaw opinię o produkcie
Pokrywka szklana 24 cm idealnie pasuje do patelni marki Zwieger z linii Obsidian i White Stone o średnicy 24 cm. Wykonana została ze szkła hartowanego, a jej rant otoczony jest silikonową powłoką. Dzięki temu pokrywka doskonale przylega do patelni i w połączeniu z otworem odprowadzającym nadmiar pary zapewnia optymalne warunki użytkowania. Co więcej, poprzez zastosowanie silikonowego rantu nie doświadczymy charakterystycznego dźwięku podczas gotowania, powodowanego uderzaniem metalowego rantu zwykłej pokrywki o brzeg patelni czy garnka. Zastosowany uchwyt z tworzywa sztucznego z powłoką soft touch, nie nagrzewa się, a tym samym jest bezpieczny w użytkowaniu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 966584
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Wymiary naczynia (SxWxG) | 3 x 24 x 24 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Szkło hartowane |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Cechy dodatkowe | Antypoślizgowe rączki, Pokrywka z funkcją odprowadzania nadmiaru pary, Nienagrzewające się uchwyty |
| Kolor | Czarny |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,83 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lovea distribution spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: elektronowa 2 kod pocztowy i miasto: 03-219 warszawa pl |
| Rodzaj produktu | Pokrywka |
| Zawartość zestawu | 1x pokrywka 24cm |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: