Pokrywa szklana silikonowa uniwersalna 24/26/28 cm
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 135600
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
POKRYWA SZKLANA SILIKONOWA UNIWERSALNA 24/26/28CM MISTY
Szklana pokrywa z silikonową gałką i rantem. Każdy jej rozmiar dopasowany jest do 3 różnych średnic naczyń. Przeznaczone do używania w temperaturach od -30°C do +230°C. Dostosowane do czyszczenia w zmywarce
Parametry produktu
| Wymiary naczynia (SxWxG) | 5 x 28 x 28 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Szkło |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,69 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ulica i numer: kod pocztowy i miasto: |
| Rodzaj produktu | Pokrywka |
| Zawartość zestawu | 1 x pokrywa szklana silikonowa uniwersalna 24/26/28 cm |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: