Pokrywa szklana silikonowa uniwersalna 16/18/20 cm
Wystaw opinię o produkcie
POKRYWA SZKLANA SILIKONOWA UNIWERSALNA 16/18/20CM MISTY.
Szklana pokrywa z silikonową gałką i rantem. Każdy jej rozmiar dopasowany jest do 3 różnych średnic naczyń. Przeznaczone do używania w temperaturach od -30°C do +230°C. Dostosowane do czyszczenia w zmywarce
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 646288
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Wymiary naczynia (SxWxG) | 4 x 20 x 20 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Szkło |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dajar Sp. z o. o.Ulica i numer: Połtawska 6Kod pocztowy i miasto: 75-072 Koszalin PL |
| Rodzaj produktu | Pokrywka |
| Zawartość zestawu | 1 X Pokrywa szklana silikonowa uniwersalna 16/18/20 cm |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: