Pojemniki Bodega Kubek typu finger food PS|180ml | 30 szt. | MOULIPACK | Guillin Polska
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 331868
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pojemniki Bodega Kubek typu finger food PS|180ml | 30 szt. | MOULIPACK | Guillin Polska - pojemnik na małe porcje degustacyjne, desery, przekąski, catering bankietowy
Parametry produktu
| Materiał wykonania | Polistyren (PS) |
|---|---|
| Kolor | bezbarwny |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 30 szt. |
| Pojemność | 180 ml |
| Średnica | 7,5 cm |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,39 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: guillin polska ulica i numer: przemysłowa 3 kod pocztowy i miasto: 56-400 oleśnica pl |
| Krótki opis marketingowy | Guillin polska pojemniki bodega180c kubek ps 180ml reuse | 30 |
| Wymiary (SxWxG) | 75 x 75 x 57 mm |
| Informacje dodatkowe | Zapis dotyczący dyrektywy sup(poniżej)- do decyzji transgourmet na podstawie przekazanego dokumentu (certyfikat wielokrotnego użytku) |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: