Poduszka pierze gęsie 40x40cm Comfort różowa
Wystaw opinię o produkcie
Poduszka 40x40 cm polski ;pierze gęsie 0,30 kg różowa
Poduszka jednokomorowa zachowująca oryginalny kształt i formę.
Poduszka naturalna.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 599044
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Poduszka 40x40 cm polski ;pierze gęsie 0,30 kg różowa
Poduszka jednokomorowa zachowująca oryginalny kształt i formę.
Poduszka .
Parametry produktu
| Rodzaj | Poduszka |
|---|---|
| Materiał | 100% bawełna |
| Kolor | Różowy |
| Waga wypełnienia | 300 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: piórex s.a. ulica i numer: kilińskiego 8-18 kod pocztowy i miasto: 62-020 swarzędz pl |
| Krótki opis marketingowy | Produkt polski |
| Wymiary poduszki (SxD) | 40 - 40 cm |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: