Poduszka kształtka Xmas Friends 17x33 cm
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 915554
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Poduszka kształtka z motywem skrzata.
Parametry produktu
| Rodzaj | Poduszka |
|---|---|
| Materiał | Poliester |
| Kolor | Ecru |
| Waga wypełnienia | 220 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bbk s.a. ulica i numer: magnacka 15a kod pocztowy i miasto: 80-180 kowale k.gdańska pl |
| Wymiary poduszki (SxD) | 17 - 33 cm |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 30°C. Proces łagodny. |
| Bielenie | Nie stosować bielenia/bez bielenia. |
| Suszenie | Nie suszyć w suszarce bębnowej. |
| Prasowanie | Nie prasować. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Nie czyścić chemicznie. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: