Poduszka Royal Cotton 45x45 cm
Wystaw opinię o produkcie
Poduszka syntetyczna, antyalergiczna, wykonana jest z tkaniny 100% bawełny.Pikowana wzór koła. Wypełniona silikonowanym włóknem poliestrowym o dużej sprężystości i wytrzymałości. Dzięki pokryciu włókien cieniutką warstwą silikonu, stają się one bardziej miękkie.
Pikowanie ze ścianką wewnętrzną włókniny, zapobiega powstawaniu pustych miejsc.
Poduszka jest idealnym wypełnieniem do poszewek dekoracyjnych stanowi trwałe
wysokiej jakości wypełnienie.
Może mieć różnież zastosowanie jako poduszka sypialniana gwarantując trwałe wysokie podparcie.Tkanina 100% bawełna jest rzadkością w tej grupie produktów.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 774464
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Poduszka syntetyczna, antyalergiczna, wykonana jest z tkaniny 100% bawełny.Pikowana wzór koła. Wypełniona silikonowanym włóknem poliestrowym o dużej sprężystości i wytrzymałości. Dzięki pokryciu włókien cieniutką warstwą silikonu, stają się one bardziej miękkie.
Pikowanie ze ścianką wewnętrzną włókniny, zapobiega powstawaniu pustych miejsc.
Poduszka jest idealnym wypełnieniem do poszewek dekoracyjnych stanowi trwałe
wysokiej jakości wypełnienie.
Może mieć różnież zastosowanie jako poduszka sypialniana gwarantując trwałe wysokie podparcie.Tkanina 100% bawełna jest rzadkością w tej grupie produktów.
Parametry produktu
| Rodzaj | Poduszka |
|---|---|
| Materiał | Bawełna 100% |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj wypełnienia | Włókno kulkowe silikonowane |
| Waga wypełnienia | 400 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: piórex s.a. ulica i numer: kilińskiego 8-18 kod pocztowy i miasto: 62-020 swarzędz pl |
| Krótki opis marketingowy | Ekskluzywna poduszka syntetyczna. |
| Wymiary poduszki (SxD) | 45 - 45 cm |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 60°C. Proces łagodny. |
| Bielenie | Nie stosować bielenia/bez bielenia. |
| Suszenie | Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej. Suszenie w niższej temperaturze. |
| Prasowanie | Nie prasować. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Nie czyścić chemicznie. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: